» » Harddisk Film Dolum Ve Satış Hizmeti UltraHDindir.Com Kalitesiyle ! Ayrıca 12 Ay Taksit İmkanı !

Harddisk Film Dolum Ve Satış Hizmeti UltraHDindir.Com Kalitesiyle ! Ayrıca 12 Ay Taksit İmkanı !

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

https://ultrahdindir.com

Film indir Vip


Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium


Harddisk Film Dolum - 3D Half-Sbs Mkv Filmler, 1080p Dual Mkv Filmler, Yerli Ve Yabancı Diziler, Belgeseller - [20.5 TB Arşiv]

harddisk film dolum ve film yukleme sitesiharddisk film dolum ve film yukleme sitesi

Harddisk Film Dolum - 3D Half-Sbs Mkv Filmler, 1080p Dual Mkv Filmler, Yerli Ve Yabancı Diziler, Belgeseller - [20.5 TB Arşiv]

Harddisk Film Dolum Ve Satış Hizmeti UltraHDindir.Com Kalitesiyle ! Ayrıca 12 Ay Taksit İmkanı !
Harddisk Dolumundaki yoğunluğumuzdan dolayı 1-2 günlük gecikme olucaktır
Harddisk gönderen tüm site sakinlerimizden göstermiş olduğu ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.


*** Güncel Arşivimiz 20.5 TeraByte Oldu ! ***

13.03.2017 TARİHLİ MART AYI GÜNCEL LİSTEMİZ ÇIKMIŞTIR. LİSTEMİZDE KAPSAMLI BİR GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR. EN SON 2017 3D HALF SBS / 1080P DUAL / 3D VE HD ADULT FİLMLER VE BİR ÇOK FARKLI İÇERİK ARŞİVİMİZE EKLENMİŞTİR

YENİ NESİL 3D TV'LER İÇİN ARŞİVİMİZDEN KISA BİR 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU AŞAĞIDAKİ ADRESTEN İNDİRİP TV'NİZDE SEYREDEBİLİRSİNİZ


*** 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN ***

EXCEL FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

EXCEL'i OLMAYANLAR İÇİN WEB FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Sipariş veya Bilgi Almak için Lütfen Mail yada Skype Yoluyla iletişime geçiniz. Harddisk dolum ile ilgili detaylar ve tüm bilgiler mail ve Skype üzerinden aktarılacaktır. Yoğun ilgi ve alakanıza teşekkürler

Mail: [email protected]
Skype: ultrahdindir

Ultrahdindir.Com

Arşivimizde bulunan 20.5 TB’lık Dev 3D Half-Sbs Dual - 1080p Dual & 720p Dual - 3D Adult & Full HD Adult - Yerli Yabancı Dizi Film ve Belgesel Mkv Film Arşivimiz ile Harddisklerinizi Dolduruyoruz

AYRICA 12 AY TAKSİT İMKANIYLA !
taksitli harddisk film dolum

Harddiskinizi ister bize gönderin 20.5 TB’lık Dev 3D Half-Sbs Dual - 1080p Dual & 720p Dual - 3D Adult & Full HD Adult - Yerli Yabancı Dizi Film ve Belgesel Mkv Arşivimizden seçmiş olduğunuz içerikleri doldurup tekrar adresinize kargolayalım, yada sizin yerinize istediğiniz özelliklerdeki harddiski Vatan Bilgisayar üzerinden adınıza garantili ve faturalı olarak temin edelim ve diskinizi dilediğiniz içeriklerle doldurup adresinize gönderelim.
Arşivimizde bulunan Filmlerde senkron kayması veya görüntü kalite problemi yoktur. En kaliteli Realese gruplarının sunumlarını arşivimize eklenmektedir ve her Film arşimize eklenmeden önce istisnasız kontrol edilmektedir. Arşivimizin tamamı MKV formatına sahip olup 3D Half-Sbs Dual, 1080p Full HD Dual, 720p HD Dual, +18 3D Half-Sbs, +18 1080p Full HD, Yerli Ve Yabancı Diziler, Belgeseller ve diğer Full HD Mkv Filmlerden oluşmaktadır. Excel listemizde filmlerin özelliklerine ve detaylarına ayrıca yer verilmiştir. Arşivimizdeki filmlerde Türkçe Dublaj ses dosyalarının hepsi filme gömülür ve "DUAL" ibaresi ile tanımlıdır. Bu Filmleri ister Türkçe Dublaj isterseniz de Orjinal Ses seçeneği ve tam uyumlu alt yazısı ile izleyebilirsiniz. "DUAL" ibaresi olmayan filmler ise Türkçe Dublaj değidir ve türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz. Mevcut filmlerin alt yazıları Harici alt yazı olarak film klasörünün içerisinde ayrıca bulunmaktadır ve listede “TR EXT” olarak belirtilmiştir. Filmlere gömülü alt yazı dosyaları ise sadece "TR" olarak belirtilmiştir. Dolum ve Dolum aşaması ile ilgili her türlü sorularınız için [email protected] mail adresimizden iletişime geçebilir yada ultrahdindir skype adresimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


DOLUM AŞAMASI VE SÜREÇLERİ

Harddiskinizi Siz Gönderirseniz (Sadece Dolum)

Film ve İçerik Seçimi
Doldurtmak istediğiniz film ve içerikleri 20.5 TB’lık güncel listemizden seçiyorsunuz ve listenizi [email protected] adresine gönderiyorsunuz.

Ultrahdindir_Harddisk_Dolum_Liste” isimli Excel dosyasını açtığınızda ve listeyi incelediğinizde almak istediğiniz filmler için listenin sol sütundaki “Seçim” bölümüne "X" işaret koyarak film seçme işlemini yapıyorsunuz. Örnek 300 Spartalı filmini almak istiyorsanız filmin en sol kısmındaki boş olan “Seçim” Hücresine (kutusuna) “X” koymanız yeterlidir. Bu şekilde istediğiniz filmleri işaretleyerek dosyayı kaydedip tekrar [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

Not: Seçim listenizi Hard Diskinizden önce göndermelisiniz çünki filmleri hazırlamak için Hard Diskiniz elimize ulaştığı andan itibaren zaman kaybetmeden filmleri Harddiskinize aktarımını yapabilmek için bu önemli.!

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Bildiğiniz üzere Harddiskler kullanmış oldukları dosya yapıları gereği kendileri için disk alanından belirli bir yer kaplamaktadır. Bu harddiskin çalışması için gerekli olan bir alandır. Örnek verecek olursak 1 TB Boş bir harddiskiniz var ise harddisk içerisine 931 Gb Veri depolayabilirsiniz. Bu bütün 1 TB harddiskler için böyledir. Ve seçimlerinizi listemizden 931 Gb’ı geçmeyecek şekilde yapmanız gerekmektedir. Aşağıda belli kapasitelerdeki boş harddisklerin depolayabileceği alanlar belirtilmiştir. Listemizden filmlerinizi seçerken Lütfen bu kapasiteleri dikkate alarak seçimlerinizi yapınız.

250 Gb’lık Boş Harddiskler için Maximum 232 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
320 Gb’lık Boş Harddiskler için Maximum 298 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
500 Gb’lık Boş Harddiskler için Maximum 465 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
640 Gb’lık Boş Harddiskler için Maximum 596 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
750 Gb’lık Boş Harddiskler için Maximum 698 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
1 Tb’lık Boş Harddiskler için Maximum 931 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir
1.5 Tb’lık Boş Harddiskler için Maximum 1.36 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir
2 Tb’lık Boş Harddiskler için Maximum 1.81 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir
3 Tb’lık Boş Harddiskler için Maximum 2.72 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir


****Ödeme İşlemi Ve Ödeme Bildirimi****
Dolum yaptırmak istediğiniz boyuta göre olan ödemelerinizi, bize göndereceğiniz Harddisk içerisine bırakabilir, Banka Hesap numaralarımızdan birine yatırabilir veya tercihinize göre kargo paket içerisine bırakabilirsiniz. Ödeme hesap bilgilerini almak için mail üzerinden [email protected] veya ultrahdindir Skype Adresimizden iletişime geçiniz ve ödemenizi yapınız. Sonrasında tekrar iletişime geçerek ödemenizin kontrolünü yapabilmemiz için ödeme bildiriminde bulununuz.

3D Half-Sbs Dual & 1080p Dual & 720p Dual MKV HARDDISK DOLUM ÜCRETLERİMİZ

500 GB GB Harddisk Dolum Ücreti = 50 TL (465 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
1 TB Harddisk Dolum Ücreti = 90 TL (931 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
1,5 TB Harddisk Dolum Ücreti = 125 TL (1.36 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
2 TB Harddisk Dolum Ücreti = 175 TL (1.81 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
3 TB Harddisk Dolum Ücreti = 250 TL (2.72 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir

5 TB ÜZERİ DOLUMLAR İÇİN LÜTFEN FİYAT ALINIZ


SANALPAZAR 12 AYA KADAR TAKSİT İMKANI İLE ÖDEME YAPMAK İÇİN
Dilerseniz http://www.sanalpazar.com sitesi üzerinden birçok karta 12 AY TAKSİT İMKANI ile de ödemeyi yapabilirsiniz. Akşam saat 17.00’a kadar yaptığınız ödemelerde aynı gün onayı gelir ve sizin ödeme onayı vermenizden sonra para hesabımıza geçer. Böylece disk dolum ücreti ödenmiş olur. Sanalpazar ile yapılan dolumlarda sitenin bize uygulamış olduğu kesintiden dolayı disk dolum ücreti üzerine %10 Komisyon eklenmektedir.

****Harddisk Disk Gönderimi****
Vereceğimiz kargo adresimize Harddiskinizi tüm aksesuar ve aparatları ile birlikte (Kablo, Adaptör Vb.) doğru ve sağlıklı bir şekilde paketleyerek kargo ücretleri size ait olmak üzere gönderimini yapınız ve sonrasında mail yada skype üzerinden diskinizi gönderdiğinize dair bilgiyi veriniz.

Lütfen kargonun içerisine temiz bir not kağıdına kendi isminizi soy isminizi telefon numaranızı kargo adres bilgilerinizi ve mail adresinizi okunaklı bir şekilde yazıp bırakın.

Hard diskinizi Yurtiçi Kargo yada Aras Kargo Şubeden Teslim alınacak şekilde gönderebilirsiniz. Böylece hem daha az ücret ödenmiş olup hemde diskinizi teslim alma işlemi daha hızlı gerçekleşecektir. Hard Diskinizi gönderdikten sonra mutlaka Mail Yada Skype üzerinden haber vermelisiniz. (Şu kargo ile şu gün şu saatte yollandı gibi.)


****Dolum Süreci ve Dolum Sonrasında Diskin Tarafınıza Gönderilmesi****
Harddiskiniz bize ulaştığı andan itibaren göndermiş olduğunuz seçim listenize göre dolum işleminize başlıyoruz ve en geç 2/3 gün içerisinde ( Hdd boyutuna bağlı olarak ) Harddiskinizi istediğiniz Film Ve içeriklerle doldurup tekrar adresinize kargoluyoruz.

500GB’a kadar olan dolumlarda Hard Diskinizi sonraki gün kargoya teslim etmeye gayret gösteriyoruz fakat gönderemediğimiz takdirde iş yoğunluğumuza göre bir sonraki gün mutlaka kargoya teslim edip size mail yada skype üzerinden bilgi veriyoruz. Bu hususta İş Yoğunluğu biraz önemli disk gönderim öncesi bizden dolum süresi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. (Disk gönderimlerinde Kargo takip numarasına kadar bilgi verilecektir)

İş yoğunluğuna göre 2TB ve üstü dolumlarda, dolum işlemi bir sonraki güne yetişmeyebilir, bu durum söz konusu olduğu takdirde tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Hard Diskinize istediğiniz filmler atıldıktan sonra boş yer kalırsa veya bütün filmleri almadıysa size Skype , Mail veya Telefon ile bilgi verilip son ana kadar film ekleme-çıkarma şansınız olacaktır.

Dolum süreci bitip Hard Diskiniz kargoya teslim edildiğine son durumla ilgili Skype , Mail veya Telefon ile bilgi verilip haberdar edileceksiniz. (Disk gönderimlerinde Kargo takip numarasına kadar bilgi verilecektir)

13.03.2017 TARİHLİ MART AYI GÜNCEL LİSTEMİZ ÇIKMIŞTIR. LİSTEMİZDE KAPSAMLI BİR GÜNCELLEME YAPILMIŞTIR. EN SON 2017 3D HALF SBS / 1080P DUAL / 3D VE HD ADULT FİLMLER VE BİR ÇOK FARKLI İÇERİK ARŞİVİMİZE EKLENMİŞTİR.

YENİ NESİL 3D TV'LER İÇİN ARŞİVİMİZDEN KISA BİR 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU AŞAĞIDAKİ ADRESTEN İNDİRİP TV'NİZDE SEYREDEBİLİRSİNİZ.

*** 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN ***

EXCEL FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

EXCEL'i OLMAYANLAR İÇİN WEB FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Mail: [email protected]
Skype: ultrahdindir

Film Listesi , Sipariş vermek ve Disk Dolumuyla ilgili daha kapsamlı bilgi almak için
Skype: ultrahdindir ekleyebilir [email protected] adresine mail atabilir yada Konu altına mesaj bırakabilirsiniz. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Ultrahdindir.Com


YENİ NESİL 3D TV'LER İÇİN ARŞİVİMİZDEN KISA BİR 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU AŞAĞIDAKİ ADRESTEN İNDİRİP TV'NİZDE SEYREDEBİLİRSİNİZ.

*** 3D HALF-SBS TEST VİDEOSUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN ***

EXCEL FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

EXCEL'i OLMAYANLAR İÇİN WEB FORMATINDA GÜNCEL FİLM LİSTEMİZİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN !

Mail: [email protected]
Skype: ultrahdindir


Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

www.ultrahdindir.com

Film indir Vip
Allah Rızası için Bir Yorum
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.