» » DxO Optics Pro 10.4.2 Build 707 Elite (x64) Multilingual

DxO Optics Pro 10.4.2 Build 707 Elite (x64) Multilingual

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

https://ultrahdindir.com

Film indir Vip


Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium


DxO Optics Pro 10.4.2 Build 707 Elite (x64) Multilingual


DxO Optics Pro 10.4.2 Build 707 Elite (x64) Multilingual


DxO Optics Pro RAW veri ile daha iyi bir anlaşma için bir demosaicing sistemi ile görüntü kalitesi geliştirme yazılımıdır.

DxO Optik Pro olağanüstü performans keşfedin. Otomatik veya manuel modda olsun, çok sayıda akıllı araçlar görüntüleri mükemmel yardımcı olabilir. Teşekkürler Her kamera lens kombinasyonu ultra-hassas analiz Pro DxO Optics otomatik kalite eşsiz seviyesi ile resimlerinizi optik kusurları düzeltir. Beyaz dengesi, canlılık, tonal eğri, çok noktalı dengesi, renk doygunluğu koruması: Tüm fotoğraflarınızı Pırlanta renkleri ortaya çıkarmak için tüm bu araçlardan yararlanmak, ya da kendi bir renk yorumunu uygulamak.

Sizin ekipman ve zayıf yönlerini kesin bilgiye dayalı olduğu için Pro DxO Optics otomatik görüntüleri tüm optik hataları düzeltir.

Beyaz dengesi, canlılık, tonal eğri, çok noktalı dengesi, renk doygunluğu koruması: Tüm fotoğraflarınızı Pırlanta renkleri ortaya çıkarmak için tüm bu araçlardan yararlanmak, ya da kendi bir renk yorumunu uygulamak.

Fotoğraf makinenizin sınırlarını zorlayan:
• Tüm optik kusurların otomatik düzeltme
• RAW dönüştürme çok yüksek ISO için optimize
• Pozlama, ışık ve renk optimizasyonu
Eşsiz verimlilik için • Toplu işleme

JPEG veya RAW, laboratuvarımızda sizinkine benzer bir ekipman ön kalibrasyon sayesinde olsun DxO Optics Pro uyum sağlarsa çok özel olarak ekipman ve otomatik görüntüleri düzeltmeler yapar. Her kamera veya kamera lens kombinasyonu bizim ölçme araçları ile çok hassas bir analiz konusudur. yazılım otomatik olarak her fotoğraf için ekipman ve çekim parametrelerini algılar. Daha sonra hemen otomatik olarak (DxO Optik Modülleri göre) özel gelişmiş optik düzeltmeleri uygular, (senin kamera sensörü ve çekim koşullarına adapte) dramatik gürültü azaltma ve bizim görüntü kalitesi uzmanlığı türetilen diğer ayarlamalar.

Doğru bakış açısı Restore ve konuların hacmini ve şeklini koruyarak tüm süre, ufuk çizgisini düzeltin. Pro DxO Optik, tilt düzeltmek, yükseltmek ve gerçek perspektif ve adına layık bir ufuk çizgisini geri üç basit, pratik ve güçlü araçlar bütünleştirir. hacim anamorphosis düzeltme DxO Labs özeldir. Geniş açılı lensler görüntü kenarlarında bulunan konuları çarpıtmak - örneğin, insanların grup çekimleri insanların bir satır sonunda ya da belirgin orantısız silüetleri var. Sahnenin gerçekçilik korurken Sadece DxO Optics Pro, uygun oranlarda ve şekiller geri yükler.

RAW formatında çekim size fotoğraf nasıl oluşturulacağını üzerinde mutlak kontrol sağlar. DxO Optik Pro RAW çevirici DxO Labs tarafından kameranın detaylı karakterizasyonu dayanmaktadır. Mükemmel fotoğraf adapte demosaicing eşsiz görüntü kalitesi göstergesidir. Estetik her zaman çok subjektiftir. Sen, kendi fikirlerini uygun RAW gelişim parametrelerini ayarlamak ayarları kaydetmek ve daha sonra kolayca görüntülerin toplu bunları uygulayabilirsiniz.

DxO Optik Pro ile, gerek sizin gece çekimleri tam duyguları ortaya çıkarmak için flaşlı fotoğraf güvenmek ve ayrıntılı dokular ve eşsiz renkler elde etmek. Bizim hassas laboratuvar üzerine sizinkine benzer kameraların analizleri dayanarak, DxO Optics Pro kökten ve otomatik olarak tüm fotoğraflar dijital gürültüyü ortadan kaldırmak için izin terzi olduğunu.

DxO Optics Pro görüntülerdeki karanlık ve aydınlık alanlar arasında ideal bir denge geri yükler. Pozlama ve kontrast benzersiz hassasiyetle hem yerel hem de küresel optimize edilmiştir. DXO seçkin HDR mono-görüntü özelliği sayesinde, sadece tek bir görüntü dayanarak, tüm fotoğrafların karanlık ve yanmış alanlarda sayısız ayrıntıları ortaya çıkarmak için güçlü bir pozlama optimizasyon aracını kullanabilirsiniz.

Bizim ekipler tarafından geliştirilen ön ayarlar tek bir tıklama ile en yüksek kalitede görüntü elde edilmesine olanak sağlamaktadır. DxO Optics Pro otomatik içeriğini ve çekim koşullarına analiz ederek her bir görüntü için en iyi ayarları belirler. Birçok olası seçenekler arasında en iyi fotoğrafın karşılık gelen ayarı seçin. Kullanım, örneğin, "Yüksek hassasiyetli - Gürültü Azaltma" bir sahne için önceden ayarlanmış yüksek ISO değerlerinde çekilen veya görüntü netliğini artırmak istiyorsanız önceden ayarlanmış "ince detayları vurgular".

DxO Optics değişiklikler 10 Pro:

Yeni DxO ClearView özelliği:
* Yeni özel DxO ClearView özelliği otomatik olarak birçok manzara fotoğrafları görünür atmosferik pus yanı sıra kentsel görüntülerde genellikle mevcut sis olgusunu ortadan kaldırır. Güçlü bir algoritmaya dayanarak, DxO ClearView her bir pikselin renk bileşenleri analiz ve yerel görüntü kontrastını artırır. Sonuçlar muhteşem: sadece tek bir tıklama, görüntüdeki kontrast anında gelişmiş ve renkler canlandırdı edilir soluk. Bunların zevke uygun düzeltme ayarlamak üzere uzman fotoğrafçılar için, etki yoğunluğu modifiye edilebilir.

Geliştirilmiş devrimci PRIME teknoloji:
* En iyi görüntü kalitesini elde etmek tasarlanan DxO OpticsPro 10 devrimci PRIME (Probabilistik Raw görüntü iyileştirme) Denoising teknolojisi, daha hızlı 4 kata kadar işlem süresi ile, hızını artırmak için optimize edilmiştir! Buna ek olarak, Gürültü azaltma paletinin arayüzü geliştirilmiş ve denoising önizleme için daha geniş bir alan sağlar edilmiştir.
* Bir DxO özel, PRIME denoising teknolojisi gürültü ve ince detaylar ayırt etmek için bir görüntünün yapısının ayrıntılı bir analizine dayanmaktadır. Her bir piksel için, yaklaşık bin komşu piksel benzerlikleri belirlemek ve bilgi recombine için çalışılmaktadır. Bu ultra-yüksek kaliteli denoising muhteşem sonuçlar getiriyor: dokular, ayrıntıları ve renk doygunluğu görüntüleri çok yüksek hassasiyetleri ateş bile, özellikle gölgelerde, korunur.

DxO Akıllı Aydınlatma ve DxO Lens Yumuşaklık optimizasyonu:
* Özel DxO Akıllı Aydınlatma özelliği akıllıca içeriği uyum sağlayarak, tüm görüntünün üzerine kontrastı optimize eder. DxO OpticsPro 10 Geliştirilmiş, şimdi sahne içeriğinin daha detaylı analiz, otomatik modda sayesinde daha iyi bir render sunuyor. Manuel modda, Seçici sesi sürgü daha doğrusu bile hareket: Bir düşünce bile güçlü arka aydınlatma durumlarında, daha iyi geri yüklenir karanlık ya da yanmış bölgelerde kayıp olduğu bilgisini.
* Objektif performans onun mükemmel bilgi ile, DxO OpticsPro seçkin Lens Yumuşaklık aracı çekim koşulları ne olursa olsun, görüntüleri olağanüstü canlılık veren, merkezden kenarlara doğru fotoğrafların keskinliğini uyumunu. Daha az eserler ile gerçekleştirir ve daha iyi renkler daha da güçlü görsel vurgular sağlamak korur. Varsayılan renk vurgulama da daha keskin görüntüler elde etmek artmıştır.

DxO VIEWPOINT geometrik düzeltmeler güç RAW dosyalarını uygulanan:
* DxO OpticsPro 10 şimdi DxO VIEWPOINT güçlü geometrik düzeltmeleri entegre edebilirsiniz. DxO ViewPoint eklenti aktive sonra, özel bir palet fotoğrafçılara RAW ve JPEG görüntüleri doğrudan doğru perspektif sorunları ve hacim deformasyon sağlar. özel DxO ViewPoint paleti bağımsız uygulama sürümü olarak aynı görsel araçları içerir.

Hatta daha fazla konfor ve verimlilik:
* DxO OpticsPro arayüzü yeniden gelişti. Beyaz Dengesi ve Toz Düzeltme araçları artık daha fazla konfor ve hassasiyet için tam ekran modunda da kullanılabilir. görüntü tarayıcısı basitleştirilmiş ve arayüz genel tasarımı revize edilmiştir.
Görüntülere anında erişim için Mac hem de Windows üzerinde * Daha güçlü zamankinden daha, DxO OpticsPro (1.5 x) onun açılış hızını hızlandı ve çok daha hızlı dosya yükleme (x10). Son olarak, DxO OpticsPro 10 şimdi DNG dosyaları Adobe ürünleri ile daha kolay bir iş akışı için, Lightroom veya (çok uzun orijinal RAW dosya da destekleniyor gibi) Adobe DNG Converter kullanarak dönüştürülür destekler.

Naber:
DxO OpticsPro en 10 sayısız ısmarlama düzeltmeler Bu güncelleştirme, Nikon D5500, Canon PowerShot SX60 HS, ve Olympus PEN E-PL7 parası ile.
422 yeni kamera / lens kombinasyonlarının yanı sıra gelen DxO Optik Modülleri kütüphane faydaları, böylece Canon, Nikon ve Sony gibi objektif üreticileri için destek sağlar. Aynı zamanda bu tür Tamron, Tokina ve Sigma Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Samsung ve Sony kameralar gibi diğer üçüncü taraf marka lensler için destek sağlar.
DxO OpticsPro V10.3 aletleri fotoğrafçıların iş akışını kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için hem de optimize edilmiştir. Yeni bir arama motoru, kullanıcıların kolayca bulmanıza yardımcı ve sadece kendi adını yazarak işletim sisteminde bulunan herhangi bir klasör yüklemek için Source Browser eklenmiştir.
OS X versiyonu da fotoğrafçıların doğrudan görüntüleri hızlı erişim sağlayan, Görüntü Tarayıcı içine sürükleyerek bir klasörü açmak için olanak sağlayan yeni bir sürükle-bırak özelliğini sunuyor. düzeltme araçları artık daha fazla incelik ekleme ve DxO OpticsPro için kolaylığı, yeniden gözden geçirilmiştir. Horizon kaydırıcı şimdi gerçekleştirmek için küçük rotasyonlar kolaylaştırır ve Toz aracı da kullanımı daha kolaydır.
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

www.ultrahdindir.com

Film indir Vip
Allah Rızası için Bir Yorum
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.