» » » Clean Master (Boost & AppLock) v5.10.5 build 51052761

Clean Master (Boost & AppLock) v5.10.5 build 51052761

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

https://ultrahdindir.com

Film indir Vip


Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium


Clean Master (Boost & AppLock) v5.10.5 build 51052761


Clean Master (Boost & AppLock) v5.10.5 build 51052761


Clean Master android uygulama önbelleğini temizlemek için hepsi içinde bir uygulamadır.

Bize ihtiyacınız var mı?
Telefonunuz laggy hale ya da tutmak için çok sıcak olursa o sorunsuz oyun oynarken durdu eğer, ya da daha fazla fotoğraf veya şarkı depolamak için biraz yer açmak istiyorsanız, kolayca pil biterse eğer CM sizin için idealdir.
Sizin için Neler Yapabilirim?
Biz kolay aşırı ısınma durdurmak ve kötü niyetli uygulamalar ve güvenlik açıklarına karşı cihazınızı korumak, telefon ve SD karttan daha fazla depolama boşaltmak oyunlar ve cihaz hafızasını artırmak, pil ömrü hızını arttırmak ve genişletmek için yapmak.

Telefon Booster & Antivirüs - Clean Master Önemli
☆ Doğru: Clean Master verimli mükemmel doğrulukta hedefleri (önbellek ve kalıntı dosyaları) üzerinde bilemek böylece uygulamalar milyonlarca önemsiz yaratma davranışı analiz edilmiştir.
☆ Hızlı ve Sezgisel: Kullanımı kolay süper hızlı ve pürüzsüz UI, artı serin geçiş efektleri
☆ yedinci kez AV-TEST tarafından içinde 1. sırada! Bir profesyonel kalitede antivirüs hizmet diğer ücretli antivirüs uygulamaları% 500 daha hızlı, sadece 8 saniyede cihazları tarar.
Temiz Master- Telefon Booster & Antivirus Özellikleri
► CİHAZI SOĞUTUCU
Bulma ve aşırı ısınmasına neden olan uygulamalar durdurarak cihazınızı serinlemek.
► JUNK DOSYA TEMİZLİK
, Depolama geri hızını artırmak ve cihazınıza ve SD kartın performansını artırmak için önbellek ve artık dosyaları silin.
► BELLEK BOOST
, Oyun ve uygulamalar Boost bellek (RAM) kadar ücretsiz, cihazınızı hızlandırmak ve daha fazla pil tasarrufu. Bizim 1 dokunun Boost ve Oyun Boost özellikleri, kolay ana ekrandan doğrudan optimize edin.
► CPU BOOST
Cihazınızda uygulamalar tarafından kullanılıyor ne kadar CPU hesaplayın. Pili israf cihazınızı yavaşlatan ve aşırı ısınmasını uygulamaları durdurun.
► ANTIVIRUS
Virüs, truva atı, güvenlik, adware ve casus yazılımlara karşı güvende cihazınızı korumak için sistem, önceden yüklenmiş ve kullanıcı yüklenmiş uygulamaları tarayın. Cihazınızdan kişisel bilgi ovma yoluyla güvenli gizliliğinizi tutun.
► APP MÜDÜRÜ
İstenmeyen uygulamalar veya bloatware kaldırın ve önemli olanları yedekleyin. Bazı köklü cihazlar SD kart için uygulamalar yanı sıra kaldırma önceden yüklenmiş ve sistem uygulamaları taşımak mümkün olacak. Kendi Seçtikleri bölüm, ilgi alanlarınıza uygun kullanışlı uygulamalar bulmanızı sağlar.
-
Desteklenen diller
Arapça, Bulgarca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, İspanyolca, Tay, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Malayca


Talep izinler
Kamera izni: Bu izin, cihazın arka kamera kamera flaşı kullanır Temiz Master feneri özelliği için kullanılır. Clean Master tüm cihazın mikrofonunu kullanmak değildir - Android birlikte hem kamera ve mikrofon izinleri listeler, tek kullanılsa bile.
-
Aldatıcı reklamlar karşı mücadele Yardım
Cheetah Mobile (eski KS Mobile) yanıltıcı yüklemeler karşı mücadele kararlıdır. Burada bu konuda tam resmi politikasını bulabilirsiniz: http://www.cmcm.com/about/promotion-policy.html
Eğer bu reklamların birinde rastlamak varsa, onları aşağı çekmek için bize yardımcı olabilir. Aşağıdaki URL'yi ziyaret edin ve istenen bilgileri doldurunuz - http://feedback.ksmobile.com/ReportF...index?app_id=7. Daha fazla ayrıntı daha iyi verebilirim. Bizi Android ekosistemi geliştirmek yardımcı olduğunuz için teşekkürler!

Neler Yeni

5.10.3
1. Katma Super Saver özelliği, pil ömrünü uzatmak için uygulamalar hazırda.
2. Katma bütün uygulamalar iSwipe içinde erişebilirsiniz.
3. Optimize CM Topluluk tasarımı ve yükleme hızı.
5.10.2
Bazı kullanıcılar bulut yedekleme görüntüleri bulamadığında 1. hatayı düzeltin.
CM Toplum eklendi 2. gemide hoş geldiniz. Sen Me üzerinden erişebilirsiniz -> CM Topluluk
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

www.ultrahdindir.com

Film indir Vip
Allah Rızası için Bir Yorum
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.