» » CyberLink ColorDirector Ultra 3.0.4413.0 Multilingual

CyberLink ColorDirector Ultra 3.0.4413.0 Multilingual

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

https://ultrahdindir.com

Film indir Vip


Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium


CyberLink ColorDirector Ultra 3.0.4413.0 Multilingual


CyberLink ColorDirector Ultra 3.0.4413.0 Multilingual


CyberLink ColorDirector Ultra ile video ve resimlerinizi düzenleyebilir farklı efektler verebilirsiniz.

Ultra 3 ColorDirector Yenilikler:

Popüler Film-Style Sınıflar
ColorDirector tanınmış filmlerin stillerini taklit yerleşik, profesyonelce tasarlanmış hazır bir dizi ile geliyor. Ayrıca hazır ayar olarak bir video yapmak elle yapılan ayarları kaydetmek ve gelecekteki projelerde yeniden kullanabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz hafızalı dahil ColorDirector ve DirectorZone PhotoDirector-hem kullanılarak yapılan hazır bir büyük toplama indirebilirsiniz.

Olağan Gönderen Olağanüstü için: HDR video
Senin sahnelere daha dinamik aralık eklemek detay ortaya çıkarmak ve görüntüleri en iyi parçalarını vurgulamak için videolarınıza HDR uygulayın.

HDR gökyüzü ve toprak arasındaki kontrast çok şey var manzara sahneleri için mükemmel ve arazi bakmak çok karanlık yapmadan çok parlak parlama ve karanlık olabilir sert güneş ışığı altında insanların sahneleri gökyüzünün detay yakalamak istiyor gölgeler ve ön plan aydınlatmak gerekir hatta düşük ışık sahneleri.

Video için Bölünmüş sıkılaştırma (YENİ!)
Bölünmüş tonlama bir video gölgeler ve golleri bir renk ekleyerek içerir. Eski bir fotoğraf tekniği var, ancak video editörünün araç için daha yeni (ve çok etkili) ektir. Bu sizin video görüntüleri belirli bir duygu uyandırmak, hatta gözlemcileri ile kalıcı bir izlenim bırakır dramatik bir etki elde etmek için harika bir yoldur.

Kişisel Video renklendirme (YENİ!)
Tonlarını uygulamak videonuzun ruh halini değiştirmek için kolay bir yoldur. Sıcak bir sepya tonu bir videoyu retro romantik bir görünüm verebilirsiniz ise mavi bir soğuk yıkama, video bakmak soğutucu ya da daha fazla atmosferik yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu dijital yeşil Matrix görünüm elde etmek için harika bir yoldur. Etkili videoları renklendirme kullanmak için, un renkli parlak beyazlar ve karanlık gölgeler tutan ince bir tonu uygulamak deneyin.

Akıllı Hareket İzleme
ColorDirector akıllı hareket izleme algoritması izleyen her karede görüntü verisine bir çerçeve seçilen bir alandan görüntü verilerini eşleştirerek hareket izler, bu nedenle doğru bir şekilde hareketlerini izlemek ve ders değişikliği ya da rengini geliştirmek, nesneleri izole olabilir.

Kolay Renk Değiştirme
Kolay kullanımlı göz damlalık değiştirmek istediğiniz bir videoda herhangi bir renk seçmek için kullanılır. Ayrıca Orijinal Renk bölümünde tıklayın ve değiştirmek istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Görünüm tablosuna (LUT) Dönüşüm
LUT görsel etki, veya çıkış önizleme, başka bir kaynaktan gelen görüntüleri eşleşen için yararlıdır. ColorDirector .3dl, .mga, .m3d, .cube ve .csp biçim LUT dosyaları destekler.

Hassas Seçim Maskeler
Seçim Maskesi tam renk derecelendirilmesi için bir çerçeve içinde herhangi bir görüntüyü ayırmak ve daha sonra, bir kare-kare düzeyinde zamanla o nesnenin hareketini takip etmek için de kullanılabilir.

PowerDirector ile gidiş-dönüş Düzenleme
Optimal video düzenleme iş akışı için ve ithalat ve ham video görüntüleri düzenleyebilir, renk derecelendirilmesi için PowerDirector arayüzü doğrudan ColorDirector başlatmak için PowerDirector'ı kullanın, video düzenleme zamanı azaltmak için, daha sonra video render ve üretim için PowerDirector geri görüntüleri gönderebilirsiniz.

Ve 64-bit, TrueVelocity 4-powered renk derecelendirme motoru ile, ColorDirector kolaylıkla dahi yüksek kalitede 4K video dosyalarını işleyebilir.

Popüler Format Desteği dahil. H.265 (YENİ!)
MP4, WMV, FLV, AVI, MPEG-2, AVCHD, ultra yüksek çözünürlüklü 4K dosya ve şimdi next-gen H.265 video dahil olmak üzere kaydedilmiş video için popüler formatları, geniş bir yelpazede ithalat.

64-bit TrueVelocity 4 Notlandırma Motor
ColorDirector 64-bit desteği ve gelişmiş sistem verimliliği ve HD video görüntüleri daha hızlı yüklenmesi için ödüllü TrueVelocity düzenleme motoru sunuyor.

Otomatik Sahne Tanıma
ColorDirector sonra birden klipler halinde bunları ayıran başka bir video klip gibi storyboard paneline ekler, bir video klibin içinde yer alan bireysel sahneleri algılar.

Video Projeler için Bulut Hizmetleri (YENİ!)
ColorDirector yeni CyberLink Bulut hizmeti entegrasyonu erişmek ve zaman ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde onları indirebilirsiniz böylece videoları, renk derecelendirme projeleri kaydetmek ve yedekleme ayarları bilgileri bulut anlamına gelir.

Sınıf "A" Videolar geliştirin ve Renk & Aydınlatma Sorunları geliştirin
ColorDirector, beyaz dengesini düzeltmek tonlama ayarlamak ve videolarınıza içinde eser gürültüyü azaltmak için komple bir araç seti ile birlikte geliyor. İhtiyacınız olan tüm profesyonel araçlar videolarınızı daha iyi görünümlü almak.

Ne ColorDirector 3.0.4413.0 yenilikler:
- Fix Win10 uyumluluk sorunları.
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Upgrade to Turbo
Upgrade to Turbo premium

Vip Üye Ol ! 2020 Fiyatlarıyla Hızlı ve Sınırsız Film indirmenin Keyfini Sende Yakala !

www.ultrahdindir.com

Film indir Vip
Allah Rızası için Bir Yorum
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.